تجارت صادرات و واردات و خدمات تجاری در ایران و دبی و چین مسئله ای است که برای تاجران ایرانی بسیار پر سود شده است. چرا که چند ده ای است که ایران بین کشورهای اماراتی و چین ارتباط تجاری پرسودی برقرار کرده است. و امروزه هم شرکتی موفق ‌تر خواهد بود که بتواند با شرکت‌های خارجی در کشور چین و امارات به ویژه با شرکت تجاری در دبی، ارتباط بازرگانی و تجاری برقرار کند. اکنون ما در این مقاله به سراغ بررسی خدمات تجاری در ایران و دبی و چین این مثلث پر سود برای تاجران ایرانی رفته ایم. پس برای آگاهی کامل از تجارت واردات و صادرات در چین و دبی در ادامه همراه ما باشید .

آشنایی با برخی از خدمات تجاری در دبی

در این قسمت از مقاله خدمات تجاری در ایران و دبی و چین به سراغ خدمات تجاری در دبی رفته ایم. طبق شاخص پیچیدگی اقتصادی (ECI)، دبی یکی از موفق ترین اقتصادهای جهان را دارد. و بر اساس یک برنامه اقتصادی قوی، موفق به جذب زیادی از کارآفرینان و تاجران در سراسر جهان شده است. در ایران هم تعداد این تاجرانی که در دبی، شروع به تجارت واردات و صادرات کرده اند کم نیستند. به طور کلی دبی به عنوان قطب تجارت در جهان تبدیل شده است. که تمامی کشور های آماده برقراری ارتباط با شرکت های تجاری در دبی هستند. در صورتی که شما نیز می خواهید در تجارت حرف اول را بزنید پس باید این راه تجارت را نیز بلد باشید.

آشنایی با برخی از مزیت های صادرات و واردات ایران و دبی

تجارت صادرات و واردات از دبی مزیت های زیادی را برای تاجران ایرانی به همراه می آورد. از جمله مهم‌ترین مزیت ‌های واردات کالا از دبی به ایران سود بسیار زیاد حاصل از عملیات واردات و ترخیص کردن بار خواهد بود. که تاجران ایرانی از این کار نفع زیادی می‌برند. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های صادرات و واردات ایران و دبی، مسافت کم برای حمل و نقل و پایین آمدن هزینه های وابسته به آن می باشد.

همچنین از دیگر مزیت های واردات ایران از دبی این است که تاجران ایرانی، با خرید کالاهای تحریم شده از کشورهای بیگانه و ارسال کردن آن ‌ها به دبی، به راحتی می توانند کالای مورد نظر را ترخیص کرده و به کشور ایران انتقال دهند.

اکنون ما به عنوان یکی از برترین شرکت های بازرگانی می توانیم در کلیه امور تخصصی مشاوره بازرگانی، انبارداری در مبدا، خرید از دبی، صادرات به دبی، واردات کالا از دبی ، حمل هوایی و حمـل و نقل دریایی و ترخیص کالا به شما کمک کنیم. در صورتی که نیاز به دریافت خدمات دارید تنها کافی است برای دریافت مشاوره بازرگانی و دریافت خدمات با ما در ارتباط باشید. برای این کار با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با خدمات تجاری در چین

زیر ساخت پیچیده و استفاده از نیروی کار ارزان و جمعیت زیاد چین، آن را به یک کشور صادرکننده و تولیدکننده برتر جهان تبدیل کرده است. از سوی دیگر هم به دلیل ارتباط اقتصادی و بازرگانی قوی بین ایران و چین، تعداد بازرگانانی که قصد تجارت واردات و صادرات به کشور چین را پیدا می کنند؛ سالانه بیشتر می شود. اکنون در صورتی که در این خصوص خدمات تجاری در ایران و دبی و چین سوالی دارید تنها کافی است با ما تماس بگیرید. ما ضمن ارائه مشاوره بهترین راه حل را به شما پیشنهاد می هی. تا بتوانید در این کار موفقیت خوبی را به دست آورید.

آشنایی با مزیت های تجارت صادرات و واردات با چین

اصلی ترین و مهم ترین مزیت تجارت با چین ایجاد یک ارتباط اقتصادی قوی بین این دو کشور می باشد. در واقع کشور چین در حال تسخیر کردن بازارهای کشورهای پیشرفته ی آمریکایی و اروپایی است. که با توجه به نیروی کار ارزان، تولید انبوه کالا و استفاده از تکنولوژی تبدیل به یک مرکز تولید کالا در کل جهان شده است. و اکثریت کشورها به ویژه کشور ایران میزبان واردات از چین شده اند.

رایج ترین کالاهای وارداتی ایران از چین چیست؟

تا به اینجای مقاله با برخی از مهمترین خدمات تجاری در ایران و دبی و چین آشنا شدید. اکنون در ادامه شما را با برخی از رایج ترین کالاهای وارداتی ایران از چین بیشتر آشنا می کنیم.

 • واردات تجهیزات الکترونیکی و دیجیتالی
 • واردات تجهیزات و دستگاه های صنعتی
 • واردات مواد خام تولیدات ایران
 • واردات مواد خوراکی
 • واردات محصولات کشاورزی و دامداری
 • واردات لوازم بهداشتی و آرایشی
 • واردات لوازم ساختمانی و دکوراسیون
 • واردات لوازم پزشکی ایران
 • واردات کالاهای زینتی و لوکس

کلیه خدمات تجاری در ایران و دبی و چین از سوی ما:

 • بازرسی کلیه کالا ها در مبدأ
 • حمل هوایی و دریایی کلیه کالاها
 • انجام حواله های ارزی ( یوان ، دلار )
 • صدور گواهی بازرسی کالا از O.I
 • انجام مکاتبات لازم با فروشنده و تولید کننده ها
 • انجام ترخیص کالا از گمرک چین و دبی و ترانزیت کالا
 • تحویل گرفتن کالا و شمارش از ساپلایر های چینی و اماراتی
 • واردات، خرید، حمل و ترخیص کالا و خدمات در کشور چین و دبی
 • منبع یابی، برقراری ارتباط با تولید کنندگان و فروشنده های چین و دبی و عقد انواع قرارداد ها
 • انبارداری و بسته بندی و ارسال کالا به صورت خرده بار و یا بار کامل به سمت بنادر ایران، چین و دبی

آخرین سخن درباره خدمات تجاری در ایران و دبی و چین که باید بدانید:

اکنون در صورتی که برای دریافت خدمات بازرگانی بین ایران و دبی و چین به دنبال بهترین شرکت بازرگانی می گردید؛ ما به همراه کارشناسان امور بازرگانی می توانیم به شما کمک کنیم. برای وارد شدن به این حرفه و به این تجارت قبل از هر چیز باید با قوانین این کار آشنایی داشته باشید. در صورتی که می خواهید وارد این حرفه شوید قبل از هر چیز با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید. ما همیشه به دنبال آن هستیم که شما نیز در این تجارت سود خوبی را به دست آورید. بنابراین با شماره های درج شده بر روی سایت تماس حاصل فرمایید.